REFERENCE


Monika Stehlíková

www.tajomstvorecitela.sk www.bodytalks.sk

"Nikola Kaplan je geniálna grafička s citom pre detail a nadčasovosť. Som náročný klient a viem to o sebe, Nikola ma však vždy milo prekvapovala svojou profesionalitou, precíznosťou, originalitou a ľudským láskavým prístupom. Je top! To sa nevidí každý deň a viem, že s ňou budem rada spolupracovať aj naďalej." 

Albatros Media

Kristina Synek, Senior marketing manažer

"Od prvního e-mailu s Nikolou Kaplan jsem věděla, že naše spolupráce bude fungovat. Nikola je v komunikaci velmi příjemná a její práce je opravdu profesionální. Všechny grafické práce, které nám doposud odevzdala považujeme za ty nejpovedenější. Proto nebudeme váhat a ve spolupráci pokračovat a to především u bestsellerových titulů."

Nakladatelství XYZ, součást Albatros Media

Petra Lásková, literární redaktorka

"Spolupráce s Nikolou Kaplan je nejen profesionální, ale i velmi milá. Nikola pro nás připravovala design knižní obálky. Hned první návrh, který dodala byl promyšlený, nápaditý a přesně takový, jaký jsme potřebovali. I přes to byla ochotná připravit další návrhy, které nakonec nebyly využity, protože už ten první byl trefou do černého. Nic nebyl problém a vše bylo zpracováno obratem a s ohledem na šibeniční termín. Profesionality, ochoty a příjemné komunikace s Nikolou si cením stejně jako její špičkové práce. Děkujeme!" 

Kateřina Kristelová

moderátorka a blogerka

"Nikola je pro mě jednou z nejtalentovanějších grafiček. Má osobité cítění, specifický vkus a vnitřně bohatý svět, který rezonuje s tím mým a myslím, že i Tomášovým. Podílela se na kolekci jeho triček a kniha Děkuju je tak úspěšnou i díky ní. Vytvořila její obálku:). U mě doma mám dokonce Nikolin obraz mě a mojí dcery Claudie. Jsme tam zobrazeny přesně takové, jaké jsme. A to mám na Nikole nejraději. Vidí věci reálně a nepřikrášluje. Těším se na další spolupráci!" 

Nakladatelství Grada Publishing

Romana Homonická, literární redaktorka českých a VIP autorů

„S Nikolou jsme začali spolupracovat na doporučení a od prvního kontaktu byl její přístup profesionální a jedinečný. Přestože pracovala v napjatém termínu, vždy odvedla svou práci precizně. Pokud bylo potřeba cokoli pozměnit nebo upravit, vše zvládla obratem a výsledek byl perfektní a dokonalý. Věříme, že dílo, na kterém se podílela najde ohlas i u koncového zákazníka. S Nikolou budeme i v budoucnu velice rádi pokračovat ve spolupráci.“

JIRI MODELS

Barbora Kolářová

"S Nikolou Kaplan je spolupráce velmi příjemná a profesionální. Nikola je šikovná, chápající, zodpovědná i vstřícná. Má velmi milé vystupování, komunikace a domluva byla vždy bez problému. Jsme rádi, že se stala jednou z našich externích grafiček a doufáme, že naše spolupráce bude ještě dlouho pokračovat."

SUNRISE evropský nadační fond

Michael Vilém Weinbrenner

„Paní Nikola je velice příjemná, milá a má pochopení pro naše těžko popsatelné požadavky. Naše zadání bývá velice nepřesné a ani my sami nevíme co chceme... Přesto se paní Nikole daří přesně vystihnout naše představy. Spolupráci srdečně doporučujeme. Těší nás a velice si vážíme, že můžeme být jejími klienty. Přejeme jí mnoho trpělivosti se zákazníky jako jsme my. “

Bedazzle Group, SELLANOMER

Markéta Matulová, Marketing & Development

"Naše dlouhodobá spolupráce s Nikol předčila už od začátku naše očekávání, kdy se vrhla do světa hraček a licencí po hlavě, vše se naučila neuvěřitelnou rychlostí a brala naše někdy až šílené nápady za své a vždy jim dodala ještě něco navíc. Vstřícný a přátelský přístup ve spojení s profesionalitou je ta nejlepší kombinace - u Nikol tohle vše najdete."

Pivovar Chotěboř

Věra Schmittová, jednatelka a obchodní ředitelka 

"Se spoluprací paní Kaplan jsme velice spokojeni. Pracuje rychle, nechybí jí tvůrčí invence a výsledky vždy splňují naše představy. Vstřícnost a flexibilita patří mezi její přednosti. Spolupráce na profesionální úrovni." 

CASALE PROJECT

Lenka Macková, HR Consultancy

"Pro mě je Nikola grafičkou, od které se mi vždy líbí už první návrh, a to jsem dost náročná a v zadání nejsem vůbec detailní - prostě často nevím, co chci. Nikola to ale vždy nějak trefí. Líbí se mi její cit pro tvary a barvy, její nápady jsou jednoduché a přitom velmi zajímavé. Komunikace s ní je velmi příjemná a výsledky rychlé.“