KLIENT: Bedazzle Group


Pod značkou Bedazzle Group jsem vytvořila řadu nových designů vodních pistolí včetně jejich kompletní propagace pod několika novými značkami. Tyto hračky se nyní prodávají po celém světě a několik z nich bylo v zahraničí propagováno v TV spotech.

BEDAZZLE BUBBLES


Dětské vodní pistoli Bedazzle Bubbles, která se vyrábí v mnoha barevných variantách, jsem vytvořila obalový design, který koresponduje se zahraničním trhem.Dětská vodní pistole Bedazzle Color Splash stříká barevnou vodu, která na oblečení nezanechává barevné fleky! Tento unikátní produkt jsem navrhla od A do Z. Design měl korespondovat s funkčností vodní pistole a zároveň musel padnout do malé dětské ruky. Tato vodní pistole se nyní prodává po celém světě.Vodní pistole - vývoj od skici po 3D.
Na zadní stranu designu obalu jsem vytvořila Informační ikony.

Promo video hotového produktu.BEDAZZLE COLOR BUBBLES


Dětská vodní pistole Bedazzle Color Bubbles chrlí barevné bubliny, které na oblečení nezanechávají barevné fleky! Této bublifukové pistoli jsem vytvořila hravý a zároveň funkční design. Dále jsem vytvořila obalový design produktu, který koresponduje se zahraničním hračkářským průmyslem. Tato vodní pistole se nyní prodává po celém světě.


Televizní reklamní spot.


"Naše dlouhodobá spolupráce s Nikol předčila už od začátku naše očekávání, kdy se vrhla do světa hraček a licencí po hlavě, vše se naučila neuvěřitelnou rychlostí a brala naše někdy až šílené nápady za své a vždy jim dodala ještě něco navíc. Vstřícný a přátelský přístup ve spojení s profesionalitou je ta nejlepší kombinace - u Nikol tohle vše najdete."

Bedazzle Group, SELLANOMER

Markéta Matulová, Marketing & Development