DESIGNY PRODUKTŮ POD LICENCEMI


KLIENT: SELLANOMER


Dlouhodobě se angažuji v hračkářském průmyslu. Vytvářím nové designy produktů pod licencemi The Simpsons, Care Bears a PJ Masks.

Proces nových designů zahrnuje:

  • komunikaci se zahraničními licensory
  • vytváření konceptu nového produktu dle manuálu licensora
  • vizualizace produktu ještě před samotnou výrobou - v tento okamžik je produkt nabídnut zákazníkům
  • zadání produktu do výrobyPod licencí The Simpsons navrhuji designy produktů. Před samotnou výrobou vytvářím elektronický katalog, ve kterém má každý produkt svoji vlastní vizualizaci. Tento katalog je zasílán zákazníkům, kteří si z něj mohou vybrat produkty, které budou následně vyrobeny.

  Vizualizace produktů.Koncept produktu, který zasílám licensorovi před samotnou výrobou.

Pod licencí Care Bears vytvářím produktům obalový design a propagační materiály.

 Pod licencí PJ Masks vytvářím designy produktů. Tato práce zahrnuje kompletní obalový design a informační produktové letáky dle manuálu licensora. Před samotnou výrobou vytvářím vizualizace produktů, které klient zasílá svým obchodním partnerům."Naše dlouhodobá spolupráce s Nikol předčila už od začátku naše očekávání, kdy se vrhla do světa hraček a licencí po hlavě, vše se naučila neuvěřitelnou rychlostí a brala naše někdy až šílené nápady za své a vždy jim dodala ještě něco navíc. Vstřícný a přátelský přístup ve spojení s profesionalitou je ta nejlepší kombinace - u Nikol tohle vše najdete."

Bedazzle Group, SELLANOMER

Markéta Matulová, Marketing & Development